Расширения Joomla 3

Канат оцинкований в ПВХ 5мм (4+1)

Rating:

Характеристики

ГОСТ/ТУ: ДСТУ EN 12385

Ціна: Договірна

На велике замовлення знижка від 10%.

Описание Канат оцинкований в ПВХ 5мм (4+1)

Канат оцинкований у ПВХ-оболонці діаметром 5 мм — це посилений виріб для господарських, промислових та монтажних робіт. Конструкція (4+1) вказує на те, що внутрішній металевий сердечник має діаметр 4 мм, а захисний шар полівінілхлориду додає ще 1 мм, формуючи підсумковий зовнішній діаметр 5 мм.

Конструктивні особливості

  • Оцинкований сердечник (4 мм): Сталевий трос великого перерізу забезпечує високу міцність на розрив та стійкість до значних статичних навантажень. Шар цинку гарантує внутрішній захист від корозії.

  • ПВХ-оболонка (1 мм): Потужний шар пластику повністю ізолює метал від навколишнього середовища, запобігаючи окисленню при контакті з водою, снігом, агресивними хімікатами та морською сіллю.

  • УФ-стабілізація: Спеціальні добавки в складі ПВХ захищають оболонку від руйнівного впливу сонячного світла, зберігаючи її еластичність протягом усього терміну служби.

Технічні переваги

  • Висока вантажопідйомність: Завдяки 4-міліметровому сталевому тросу, цей канат здатний витримувати суттєво більші навантаження порівняно з тоншими аналогами.

  • Максимальна довговічність: Подвійний бар’єр (цинкування + герметична оболонка) дозволяє виробу працювати на відкритому повітрі понад 10 років.

  • Захист поверхонь: Пластикове покриття м'яко контактує з предметами, не дряпаючи фарбу, дерево або інші делікатні матеріали.

  • Травмобезпечність: Оболонка надійно приховує кінці дротів, запобігаючи пораненню рук під час монтажу чи експлуатації.

Сфери застосування

  • Промисловий монтаж: Підвішування важких рекламних щитів, банерів, кабельних ліній та освітлювального обладнання у великих приміщеннях.

  • Агросектор: Створення магістральних ліній для шпалерних систем у садах і виноградниках, а також для фіксації великих тепличних конструкцій.

  • Енергетика та зв'язок: Використання як надійних розтяжок для високих щогл, антен та опор ЛЕП.

  • Господарство: Підвішування занурювальних насосів у глибоких свердловинах, де потрібна впевненість у міцності троса та його корозійній стійкості.

  • Спорт та безпека: Облаштування огорож навколо футбольних полів, тенісних кортів та створення страхувальних ліній.

Технічні параметри

  • Зовнішній діаметр: 5 мм.

  • Діаметр металевої частини: 4 мм.

  • Матеріал троса: Високовуглецева сталь із цинковим покриттям.

  • Матеріал оболонки: Полівінілхлорид (ПВХ).

  • Тип навантаження: Переважно статичне (розтяжки, фіксація, підвіси).

Цей канат є оптимальним вибором для об'єктів, де потрібна підвищена міцність у поєднанні з повною ізоляцією від вологи. можливе замовлення на Рівелта з якісною та швидкою доставкою.

У нас ви можете купити Канат оцинкований в ПВХ 5мм (4+1) за вигідними цінами, на обсяг надаємо знижки.

Тел: 096-781-82-21, 095-170-85-40

Характеристики:

ГОСТ/ТУ: ДСТУ EN 12385
Comments
Write a comment for this product!
Name
E-mail
Please write comment
Rating for product

Зателефонуйте нам (096)781-82-21, (095)170-85-40, або заповніть форму.

Контакти

Київ, Берестейський проспект, 118

info@rivelta.com

 

Консультація по телефону

© 2020 Ривелта.

Тел:

096-781-82-21
095-170-85-40

Наши менеджеры будут рады ответить на любые ваши вопросы, связанные с сайтом компании и каталогом товаров.

Email:

info@rivelta.com